אז מה זה קידום אורגני בגוגל ?

אז מה זה קידום אורגני בגוגל ?

ליצירת קשר חייגו -

או השאר פרטים ונחזור אליך עוד היום

אז מה זה קידום אורגני בגוגל ? אתם תמיד שומעים על זה, אבל לא יודעים בדיוק מה זה אומר, מה זה בכלל "אורגני" ? מה המשמעות של קידום זה לטווח הקצר והארוך ? למי זה מתאים? ועוד רבות יוסבר במאמר זה.

אורגני = טבעי

כששואלים מה זה קידום אורגני בגוגל הדבר הראשון שצריך להבין הוא את המילה 'אורגני' – המילה אורגני היא בעצם מילה נרדפת למילה 'טבעי' – בניגוד לקידום ממומן, שבו רק כאשר תשלמו לגוגל תופיעו בעמוד הראשון, בקידום אורגני האלגוריתם של גוגל מבסס את המיקומים שלו על פי איך שהוא רואה לנכון, כלומר, מבחינת גוגל – האתר עם התוכן הרלוונטי ביותר וכזה שהכי יעשיר את הידע והצרכים של הגולש, הוא האתר שידורג הכי גבוה במילות חיפוש שונות.

כאשר רשמתם לדוגמה – קידום אורגני מה זה במנוע החיפוש והגעתם למאמר הזה, זה בגלל שהוא באמת נותן אינפורמציה טובה עבורכם, וגוגל החליט שהוא צריך להופיע במקומות הראשונים בדיוק בגלל הסיבה הזאת.

למה חברת למעלה קידום אתרים ?

חברת למעלה מציעה קידום אורגני בגוגל המתבסס על תשלום לפי תוצאות ! זה פשוט מאוד – לא הגעת לדף הראשון במילות המפתח אשר אותן רצית לקדם ? לא תשלם עליהן !

לא , זה לא גימיק וזו ובטח לא שיטת מכירה, ככה אנחנו עובדים כבר יותר מ-8 שנים עם מאות לקוחות מרוצים והתוצאות מדברות בעד עצמן – לא מאמינים ? צפו בטבלת המיקומים שלנו ותראו לקוחות אשר בזכות הקידום שלנו הגיעו לדף הראשון בגוגל במילות מפתח מבוקשות בתחום שלהם.

מה הם היתרונות של קידום אתרים אורגני ? מהו קידום אורגני ?

כאשר הפלטפורמה של מנועי החיפוש וגוגל בפרט הגיעו – לראשונה לקוחות יכלו לחפש את בעלי העסקים בעזרת מילות מפתח, אם לדוגמה יש לך עסק של שמאות מקרקעין ביבנה ומישהו צריך את השירות שלך, כל מה שהוא יצטרך לעשות זאת לחפש את המילה "שמאי מקרקעין ביבנה" והוא יגיע אליך ואל עוד כמה מתחרים כמובן, אבל… הוא עדיין יראה אותך, והוא הלקוח הפוטנציאלי המדויק שאליו כיוונת, יש סיכוי לא רע בכלל שהוא בסוף יהיה הלקוח הקבוע שלך.

אם מקצרים את היתרונות של קידום אורגני בגוגל – זה מה שמתקבל :

 • הלקוח הוא זה שמחפש אותך.
 • אתה משלם כסף בדיוק על קהל היעד שאתה צריך.
 • הלקוח מקבל יותר מידע קונקרטי עליך.
 • הלקוח רואה אותך באופן יותר חיובי (אתה נמצא בעמוד הראשון בגוגל, משמע העסק שלך עדיף על עסקים אחרים שמפרסמים בכל הארץ)
 • זה לא יקר
 • אתה לא מוגבל בזמן לעולם
 • המחיר תמיד ישאר סטטי, כל עוד לא תוסיף מילות חיפוש אשר אותן תרצה לקדם

כיצד בוחרים מקדם אתרים או חברת קידום אתרים מקצועית באמת ?

תחום קידום האתרים הוא תחום אפור לחלוטין, השוק מפוצץ בהמון מקדמי אתרים, הרוב המוחלט של הלקוחות לא יודע בדיוק כיצד עובד המכאניזם של קידום האתרים, בסופו של דבר נוצר מצב שבו לקוחות משלמים קדימה בצ'קים אלפי שקלים אך ההצלחה לא יכולה להמדד באמת, משום שחברות קידום האתרים כביכול מבצעות פעולות קידום, אבל אלו פעולות שאי אפשר באמת להוכיח אותן ! וברוב המקרים מילות החיפוש לא יגיעו לעמוד הראשון בגוגל, יש רק 10 מקומות בעמוד הראשון, יש אלפי מתחרים ואלפי מקדמים – הסטטיסטקה הפשוטה תראה שרוב בעלי העסקים פשוט ישלמו הרבה כסף ולא יגיעו לעמוד הראשון.

כדי לבחור חברת קידום אתרים מקצועית – אלה  האלמנטים שאתם צריכים לבדוק :
 • בדקו את תיק הלקוחות של החברה
 • בדקו את המיקומים של החברה בגוגל
 • בדקו את ההמלצות שיש על החברה בגוגל
 • צרו קשר עם אחד הלקוחות של החברה

גם אם אתם יודעים מה זה קידום אתרים אורגני בגוגל חשוב מאוד שתבינו שהבחירה של החברה או הפרילנסר הנכון הם המפתח להצלחה של קידום האתר שלכם.

לקוחות שהגיעו לדף הראשון בגוגל!

קידום אתרים אורגני - צפו בסרטו תדמית

מבין לקוחותינו

עוד כתבות בנושא