בדיקה

היחידים בישראל שעובדים במודל של

ליצירת קשר חייגו -

או השאר פרטים ונחזור אליך עוד היום

למעלה קידום אתרים - בדיקה

בגלל המודל – חברת למעלה קידום אתרים היא החברה היחידה בישראל אשר עובדת במודל של קידום מבוסס הצלחה – שלם על מילות המפתח הרלוונטיות ביותר לעסק שלך רק כאשר נגיע איתן לעמוד הראשון בגוגל, ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו, הלקוח יודע תמיד שאנחנו באותה הסירה ושיש לנו אינטרס להגיע עם האתר שלו לעמוד הראשון בגוגל וגם להישאר שם.בגלל הצוות – "צוות קטן, ראש גדול" – הצוות שלנו חי ונושם את התחום כבר שנים רבות, בחרנו את אנשי המקצוע שלנו בפינצטה בכדי שאתם תוכלו ליהנות מאיכות ומקצועיות ברמות הגבוהות ביותר בישראל.בגלל הניסיון – ניסיון של יותר מ-10 שנים בקידום אתרים אורגני גם בישראל וגם בארה"ב – בדיוק מתי שעולם ה-SEO התחיל בארה"ב, חווינו וראינו את כל התהפוכות וההתקדמויות בתחום.בגלל השירות – אתם לעולם לא נאבדים בתוך קלסרים, אצלנו תקבלו שירות בוטיק אישי לכל אורך הדרך, כולל דוחו"ת קידום יומיים אשר מציגים לכם אונליין את המיקום שלכם בגוגל.

חברת “למעלה” קידום אתרים בגוגל הוקמה בשנת 2011 על ידי צוות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום קידום האתרים באינטרנט.

במהלך השנים עבדנו על אינספור פרויקטים מוצלחים וקידמנו מאות אתרים.עם הזמן והניסיון שלנו בארץ ובארה”ב פיתחנו שיטות קידום אתרים אשר ייחודיות לנו.

אנו מקדמים אתרים לכל סוגיי העסקים במחירים הוגנים ואטרקטיביים ביותר ובשירות בוטיק אישי ומקצועי.

אין לנו שום אינטרס לעבוד בשיטות קידום שחורות ולא אתיות! אנחנו ואתה באותה הסירה, דווקא בגלל שאנחנו מרוויחים את התגמול שלנו לפי הצלחה בעמוד הראשון, לעולם לא ניקח סיכון שבו גוגל יעניש את האתר שלך, אם לא תופיע בעמוד הראשון, פשוט לא יהיה לנו ממה להרוויח.

מודל ה"לא הגעת לא שילמת" התחיל איתנו מהיום הראשון של  החברה, אנחנו מוכנים לקחת את הריזיקה שבה לקוח ישלם לנו לפי הצלחה פשוט בגלל שאנחנו בטוחים ביכולות הקידום שלנו ויודעים שבסוף נשיג את המטרה – לקוח מרוצה לשנים רבות.

צפו בסרטון תדמית על ההצעה האטרקטיבית שלנו :

עוד כתבות בנושא

דוגמה קטנה למיקומים של לקוחותינו בגוגל :

לקוחות שבחרו להיות למעלה !

בדיקה

בדיקה בדיקה

  • 072-3340445
  • 077-4701097
  • info@lemala.co.il
  • א' -ה' | 10:00-18:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום.