שגיב פלייסיגר - אפליקציות לאיזו תצורה?

שגיב פלייסיגר – ללמוד קצת יותר

אומנם אנדרואיד נפוץ ושכיח בקרב מרבית המשתמשים, אבל כדאי גם לחשוב על אופציה של יצירת פלטפורמה לIOS של אפל. חשוב לבדוק תחילה מהו קהל היעד. רק אחרי שנבדוק ונתאים מהו קהל היעד האידיאלי והאופטימלי לאפליקציה הספציפית, נחליט לאיזו פלטפורמה לפתח. כמו כן, ישנו יתרון מהותי אם מפתחים במקביל ל2 הפלטפורמות על מנת להגדיל את קהל היעד וכתוצאה מכך יש אפשרות יותר גדולה שיותר אנשים יחשפו לאפליקציה החדשה.

מגבלה כלכלית לא אצל שגיב פלייסיגר

כמובן שיש מגבלה כלכלית לפיתוח במקביל ל2 הפלטפורמות, העלויות הכלכליות יהיו גבוהות הרבה יותר. ישנו יתרון למי שמפתח אפליקציה שמיועדת עבור הפלטפורמה של אפל והיא שמרבית משתמשי האפליקציות בקרב לקוחות אפל משתמשים באפליקציות שעולות כסף. כלומר מרבית הלקוחות של אפל מוכנים לשלם כסף על מנת להשתמש באפליקציות בתשלום. זהו למעשה יתרון עבור מפתחי האפליקציות להחזר עלויות כספי על הפיתוח של האפליקציה החדשה.

ניסיון של פיתוח אפליקציות על ידי שגיב פלייסיגר

עקב הניסיון הרב בפיתוח אפליקציות של שגיב פלייסיגר, ברוב המקרים פיתוח אפליקציות עבור אנדרואיד הרבה יותר יקר לעומת פיתוח אפליקציה עבור מוצרי אפל. מטרת פיתוח האפליקציה צריכה להיות יעילה ואידיאלית עבור לשוק היעד ולאופי הפונקציונאליות של שימוש האפליקציה. לעומת זאת, ישנו מגוון רחב הרבה יותר של אפליקציות באנדרואיד לעומת האפל מכיוון שיש פעולת הפצת האפליקציות באפל דורשת הרבה יותר בירוקרטיה ומורכבות לעומד האנדרואיד שבו ההליך יותר פשוט. כמו כן, חשוב לבדוק לפני מהו קהל היעד בכל אחד מהפלטפורמות ואז להסיק איפה כדאי יותר להשקיע ולפתח אפליקציה. שגיב פלייסיגר גם מסביר שלרעיון האפליקציה יש משמעות רבה על הצלחת האפליקציה.

רעיון אמיתי שגיב פלייסיגר

כלומר, רעיון שיש לו צורך אמיתי וממתמשך לאורך זמן, יצליח יותר בשוק היעד וכתוצאה מכך יגרום לרווחים כלכליים בעתיד. שגיב פלייסיגר מתמחה בפיתוח אפליקציות בכל הפלטפורמות, ומוכן לעזור לכם לאורך כל התהליך, ליצור, לפתח, לבנות ולתמוך בכל שצריך בעת פיתוח האפליקציה. שגיב פלייסיגר מפתח אפליקציות מזה עשור שנים, והוא מתמחה בכל מה שקושר לפיתוח הזה. צרו קשר איתו עוד היום, ותוכלו לראות איך אפשר רעיון לאפליקציה אמיתית ומצליחה אם שומרים על תהליך מסודר ומקיף על כל הפרמטרים הנדרשים.

עוד על שגיב פלייסיגר