עלויות קידום אתרים בישראל

עלויות קידום אתרים בישראל​

ליצירת קשר חייגו - 072-3340445

או השאר פרטים ונחזור אליך עוד היום

עלויות קידום אתר משתנות בהתאם לחברות השונות בישראל, לפני שבודקים עלות קידום אתר חשוב בכלל לבדוק מה הן איכות החברות אשר מהן היינו בכלל רוצים לקבל הצעת מחיר.

עלות קידום אתר בגוגל יכולה להתחיל מ-1000 , 2000 ₪ ולהגיע גם ל-7000 וצפונה, הכל תלוי בכמות מילות המפתח ואיכות המקדם.

כאשר מישהו מחפש בגוגל " קידום אתרים בגוגל עלויות " או "קידום אתרים עלות " הוא לרוב יהיה אחד כזה שלא הפנים שהמהות בבחירת מקדם האתר שלנו היא האיכות ופחות במחיר.

כשזה מגיע אל קידום אתרים אורגני – האלף שקל לפה או אלף שקל לשם לא מורגשים כלל וכלל במידה והעבודה מתבצעת כמו שצריך, יהיו חברות שיציעו לכם קידום אתר במחיר מוכפל או משולש מאשר מומחה אחר של קידום אתרים ובשורה התחתונה האפקטיביות של הפרילנסר תהיה פי כמה וכמה יותר גדולה, וזה כמובן מוכיח את מה שכתבנו בתחילת המאמר – המחיר הוא הפקטור האחרון.

עם חברת למעלה קידום אתרים תשלמו רק כאשר תגיעו לעמוד הראשון בגוגל – אנחנו החברה היחידה בישראל אשר עובדת במודל מבוסס הצלחה – לא הגעת לעמוד הראשון ? לא תשלם על מילות החיפוש.

למרות הכל היינו רוצים לתת לכם קצת פרספקטיבה על ממוצעים של חברות בישראל – לשם כך אנחנו נתן ממוצע לפי כמות מילות חיפוש ומחיר בישראל.

5 עד 10 מילות חיפוש – בין 1000 ל-2500 ₪ בממוצע בחודש – אצלנו תשלם לפי הצלחה.

10 עד 15 מילות חיפוש – בין 2000 ל-3500 ₪ בממוצע בחודש – אצלנו תשלם לפי הצלחה.

15 עד 30 מילות חיפוש – בין 3500 ל-4500 ₪ בממוצע בחודש – אצלנו תשלם לפי הצלחה.

25 מילים ומעלה – 5000 ₪ ומעלה בממוצע בחודש – אצלנו תשלם לפי הצלחה.

כיום בארץ יש מאות אם לא אלפי ספקים אשר מגדירים את עצמם כמקדמי אתרים, לשאול לגבי עלויות קידום אתר בגוגל זה כמו לשאול על עלויות של שירותי אדריכלות ואז לגלות שלכל אדריכל יש את "הקטע" שלו.

אילו עלויות קידום אתרים בגוגל יהיו לכם עם חברת למעלה קידום אתרים ?

אצלנו התשלום עובד לפי הצלחה – לא הגעת ? לא שילמת ! אנחנו היחידים בישראל אשר מציעים את המודל האטרקטיבי הזה וגאים להיות כך כבר קרוב ל-10 שנים.

אנחנו בנויים מצוות קטן ואיכותי אשר מכיר את עולם ה-SEO מקרוב כבר שנים ונותן שירות בוטיק, ניתן להסתכל על מעגל הלקוחות שלנו ועל תוצאות שכבר הגענו אליהן עם מודל זה.

המחירים שלנו נעים בין 50 עד 100 ₪ למילת מפתח ברגע שהיא מגיעה לעמוד הראשון עם מחיר מקסימלי שנקבע מראש טרם סגירת העסקה.

לעוד פרטים על עלויות קידום אתר עם חברת למעלה קידום אתרים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם היום.

לקוחות שהגיעו לדף הראשון בגוגל!

מה זה קידום אתרים ? צפו בסרטו

מבין לקוחותינו

עוד כתבות בנושא